Jesteś tu: Start > Telesprzedaż
Nawiąż z nami współpracę Wypełnij formularz

Telesprzedaż

Firma Bancom

działa od 1996 roku jako jedno z pierwszych
zewnętrznych call center i jest jednym z liderów
polskiego rynku telemarketingowego.

Oferujemy kompleksowe kampanie realizowane od momentu znalezienia klienta, aż do finalizacji zamówienia. Szczególnie wysoki poziom kompetencji sprzedażowych prezentujemy w projektach dla branż farmaceutycznej, motoryzacyjnej oraz nowych technologii.

Kilkanaście lat doświadczenia pozwala nam prawidłowo oceniać potrzeby klienta, dzięki czemu w procesie sprzedaży posługujemy się skutecznym zestawem argumentów i przytaczanych przykładów. Nasi konsultanci dzięki ustawicznym szkoleniom z psychologii sprzedaży potrafią szybko rozpoznać typ klienta
i dostosować się do specyficznych warunków jego zakupowych preferencji. Pozwala to skutecznie przełamywać obiekcje klienta a pierwsze usłyszane „nie” jest jedynie czynnikiem uruchamiającym lawinę właściwych technik sprzedażowych. Nasze kompetencje pozwalają na dynamiczny dobór właściwej strategii negocjacyjnej a upór i ambicja konsultantów sprawiają, że każdy pojedynczy klient traktowany jest z równie wysokim zaangażowaniem i determinacją.

W ramach usługi telesprzedaży przeprowadzamy kompletny proces sprzedaży Państwa produktów i usług.
Podejmujemy przy tym takie działania, jak:

  • Zakup odpowiedniej bazy danych lub praca na bazie klienta przy zachowaniu szczególnej staranności w ochronie danych osobowych.
  • Kontakt telefoniczny z atrakcyjnym przedstawieniem Państwa oferty.
  • Przyjęcie zamówienia poparte wysyłką potwierdzenia poprzez takie kanały komunikacji jak e-mail czy fax.

Oferujemy szereg usług mających za zadanie wsparcie Państwa działu sprzedaży:

  • Przeprowadzamy telefoniczny follow-up po wysyłce mailingu, co eliminuje prawdopodobieństwo inwestowania czasu w klientów zupełnie niezainteresowanych ofertą,
  • Wcześniej jednak robimy wszystko, aby w profesjonalny sposób wzbudzić zainteresowanie Państwa produktem i wywołać efekt oczekiwania

Dołożymy wszelkich starań by wspólnie osiągnąć sukces.

Telemarketing

Oferujemy kompleksowe kampanie realizowane od momentu znalezienia klienta, aż do finalizacji zamówienia.


więcej

Marketing bezpośredni

Kampanie w czasie rzeczywistym stanowią doskonałą szansę na szybkie osiągnięcie dodatkowych zysków przy poniesieniu stosunkowo niewysokich nakładów finansowych na ich wdrożenie.

Bazy danych

Odpowiedzialność i profesjonalizm naszych konsultantów sprawiają, że kompleksowa obsługa baz danych jest jednym z najbardziej cenionych produktów firmy.

więcej